Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

FilmeGitmeden 2018 senesinde site ziyaretçilerinin ücretsiz bir şekilde film afiş ve fragmanlarını görüntülemek, kullanıcıların film inceleme ve eleştirilerine kolayca ulaşabilmesi için kurulmuştur.

FilmeGitmeden ziyaretçi odaklıdır. Sitemiz, tarafsız bir şekilde filmler hakkında inceleme ve eleştiri yaparak kullanıcılarına faydalı içerik sunar.

FilmeGitmeden üzerinde yazı yazan yazarlarımızın yayınladığı içerikler “Telif Hakları” yasasına uygundur. Herhangi bir ihlalde uyarı halinde gerekli düzenlemeler yapılır.

Sitemizde bulunan tüm yazı ve yorumlar yazının sahibi tarafından onaylanıp yayınlanır. FilmeGitmeden, yazarların yazıyı düzenleme ve silme hakkını saklı tutar.

FilmeGitmeden yazarları, her filmi saygı ve tarafsızlık çerçevesinde inceler ve ziyaretçilerine sunar. Yazarlara yapılan kötü niyetli yorumlar hakkında yaptırım hakkı saklıdır.

FilmeGitmeden üzerinde yayınlanan her yazının Türkçe imla kurallarına uygun şekilde yazıldığına dikkat edilir.

FilmGitmeden platformunu kullanan ve tavsiye eden tüm ziyaretçilerimize şükranı borç biliriz. Sitemiz reklamlarla ayakta durmaktadır. Sitemizi beğendiyseniz sizi rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırılmış reklamlarımızı görmek ve bize destek olmak için eğer kullanıyorsanız AdBlock eklentinizi kapatabilirsiniz.